• Новак
Викерман 7.5 ' 51 Колорадо Блу Дура-Осветлена 800CL-A164576

Викерман 7.5 ' 51 Колорадо Блу Дура-Осветлена 800CL-A164576

Rating 
DEN 2.67

Достапност
Производот е достапен

Викерман 7.5 ' Колорадо Сина Смрека Тенок Вештачки Елка, Јасна Дура-Осветлени Светла. Основен Тип : метален држач. 800 јасно дура осветлена блескаво мини светла. Земја На Потекло Кина. Светлина_ Боја : Јасно.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката