• Новак
Црн Тартуф Лут Сос

Црн Тартуф Лут Сос

Rating 
DEN 95.68

Достапност
Производот е достапен

Тартуф Црн Тартуф Лут Сос е Врв на Топлинското Искуство. Натопен со црн тартуф, "црниот дијамант", чили пиперки, органски нектар од агава, овој прецизно изработен профил на вкус ќе го промени вашето искуство со лут сос. Вкусот и зачинот го исполнуваат престижот и харизмата во оваа прекрасна рамнотежа заробена во шише. Лут Сос, Црн Тартуф Внесен. Сертифициран Вегански. Сертифициран Глутен Слободен. Нема конзерванси. Потврден Не-Гмо Проект. Направено со најдобри црвени чили пиперки и натопено со црн зимски тартуф. Вешто дизајнирано капаче од шише и тартуф инспирирано од шишиња.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката