• Новак
Подплуг Кошули Со Долги Ракави За Жени, Жени Топло Копче Џемпер Со Долги Ракави Пуловер Блуза Кошули Дуксер М

Подплуг Кошули Со Долги Ракави За Жени, Жени Топло Копче Џемпер Со Долги Ракави Пуловер Блуза Кошули Дуксер М

Rating 
DEN 271.84

Достапност
Производот е достапен

Женскиот Врв со Долги Ракави Обезбедува Удобност, Стил и Перформанси за Да Одговараат на Вашиот Активен Животен Стил. Со Промената на Времето, На Вашата Гардероба и треба Топла Облека со Долги Ракави! Долгите Ракави Во Нашата Продавница се Разноврсни и можат да бидат Спарени Со Вашите Фармерки, Спортски Панталони, Секојдневни Панталони итн. Многу Е Погоден за Одмор, Работа и Забави! Ве молиме Слободно Купете!Информации за производот : Сезона : Aut / Пролет / Зима / Лето Пол : Женски Повод : Дневен Стил : Секојдневен, Моден Фит : Одговара на дебелината на големината : Стандард Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија Што добивате : 1 х Женски Врвови Совети : ве Молиме погледнете ја нашата табела со големини на брендот пред да нарачате, големината е премала, предложете да изберете поголема големина. Изработени од мека и лесна ткаенина, што ве прави поудобно за носење!. Тоа е совршен избор за вашето свечено и секојдневно носење дома, канцеларија, училиште, клубови, забави итн. Можете да го носите за активности на отворено, шопинг, патувања, состаноци и сите други прилики Во Пролет, Fall и Зима. Божиќен подарок Или роденденски подарок за вашето семејство, љубовник, пријатели итн.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката