• Новак
Бебе Девојки Облека Летање Ракави Ромпер + Туту Здолниште + Цвет Лента За Глава

Бебе Девојки Облека Летање Ракави Ромпер + Туту Здолниште + Цвет Лента За Глава

Rating 
DEN 207.20

Достапност
Производот е достапен

3 ПАРЧИЊА Бебе Девојки Облека Во Собата, Летање Ракави Азбука Печати Ромпер + Сончоглед Мрежа Туту Здолниште + Цвет Лента За Глава. Големина шема : . Големина(см)tttttttt. 70t Top Должина : t36t Bust : t46 Tdress Должина : t21t Возраст : t0-3 Месеци. 80 t Top Должина : t38t Bust : t48 Tdress Должина : t22, 5t Возраст : t3-6 Месеци. 90 t Top Должина : t40t Bust : t50 Tdress Должина : t24t Возраст : t6 - 12 Месеци. 100t Top Должина : t42t Bust : t52 Tdress Должина : t25, 5t Возраст : t12 - 18 Месеци. Големина (инч)tttttttt t. 70t Top Должина : t14. 17 t Bust : t18. 11 Tdress Должина : t8. 27 t Возраст : t0-3 Месеци. 80 t Top Должина : t14, 96 t Bust : t18, 90 Tdress Должина : t8, 86 t Возраст : t3-6 Месеци. 90 t Top Должина : t15, 75 t Bust : t19, 69 Tdress Должина : t9, 45 t Возраст : t6 - 12 Месеци. 100t Top Должина : t16, 54 t Bust : t20, 47 Tdress Должина : t10, 04 t Возраст : t12 - 18 Месеци. Спецификации : . Материјал : памук и Тул. Пол : Бебе Девојка. Боја : Жолта Црна. Стил : Слатка. Прилики : Дневно, Забава, Изведба. Сезона : Лето. Ракав : Летечки ракав. Дизајн : Тока, Еластична половина. Шема : Цвеќиња, Букви. Содржина На Пакетот. 1 * Комбинезон + 1 * Жолт Балетски Туту + 1 * Лента За Глава. Забелешка : . 1. Ве молиме разберете дека може да има отстапување од 1-2 см постојат. 2. Поради осветлувањето и мониторите, има мала разлика помеѓу сликата и вистинската ставка. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Висококвалитетни материјали : Изработени од памук и нето предиво, ткаенина погодна за кожата, мека ткаенина, удобна за носење, пријателска за кожата на бебето, не иритирачка. Карактеристики : Симпатичен моден костум за девојчиња, ромпер со букви со тркалезен врат со летечки ракави, дизајн на копче за прицврстување, колокација со здолниште од туту со нето предиво и сончогледова цветна лента за глава. Соодветна возраст : Погодна За бебиња од 0-3 месеци, 3-6 месеци, 6-12 месеци, 12-18 месеци, хармонично совпаѓање на боите, облека во сладок стил. Апликации : Погоден за одмор за бебиња, одмор на плажа, забава, фотографија, роденден, парк, пикник и други прилики. Совршен подарок : Погоден како подарок за одмор, подарок за туширање, роденденски подарок за вашите деца да создадат шармантен изглед.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката