• Новак
Стрипови На Марвел-Зелен Гоблин-Неверојатниот Спајдермен # Ѕид Постер, 22.375 34

Стрипови На Марвел-Зелен Гоблин-Неверојатниот Спајдермен Ѕид Постер, 22.375 34

Rating 
DEN 303.84

Достапност
Производот е достапен

Овие Трендови Меѓународни Марвел Стрипови-Зелен Гоблин-Неверојатен Спајдермен #97 Ѕидниот Постер е дизајниран со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на премиум хартија. Овој постер може да се користи за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународни Марвел Стрипови-Зелен Гоблин-Неверојатен Спајдермен #97 Ѕид Постер : Трендови Постерите користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени На Хартија За Постери Со Сјај На Фотоарт. Вклучува 16 Држачи За Постери за лесна апликација без оштетување. Печатени на барање користејќи најдобра технологија за печатење во класа. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34".

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката