• Новак
Женска Облека За Спиење Ремен Без Ракави Ноќна Облека Тантела Сатен Ками Врвни Комплети За Пижами ве Молиме купете една или две големини нагоре

Женска Облека За Спиење Ремен Без Ракави Ноќна Облека Тантела Сатен Ками Врвни Комплети За Пижами ве Молиме купете една или

Rating 
DEN 3.00

Достапност
Производот е достапен

Женска Облека За Спиење Ремен Без Ракави Ноќна Облека Чипка Трим Сатен Ками Врвни Пижами Сетови ве Молиме внимавајте табелата со големини на сликата е вистинската должина на облеката, Изберете ја големината според неа. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Информации за производот : Ставете го вашето тело во тотално опуштен статус, чувство на мазен допир со висока еластичност, секое вредно разгледување на дизајнот.Се фокусира на совршена долна облека за вас, не само неповторливо секси.Интегрираниот дизајн на Чипка прави да изгледате пошармантнос служи како ноќна облека и исто така стимулативен секс комплет за сексуалниот живот на паровите.Сезона : Четири Сезонски Пол : Женски Материјал : Полиестер,Чипка : Секојдневен, Секси Како да се мие : миење Раце Ладно што добивате : 1сет Секси Lingerie Size : SBust : 80-86cm/31.5-33.9"Waist : 64-74cm/25.2-29.1"Hip : 88-92cm/34.6-36.2"Length : 51+26cm/20.0+10.2"Сосема нов и квалитетен.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката