• Новак
Гачага, Винсент злато украсено дрво, врамено со музејски печати со двојно матки, насловено - Уметноста е пари

Гачага, Винсент злато украсено дрво, врамено со музејски печати со двојно матки, насловено - Уметноста е пари

Rating 
DEN 1199.84

Достапност
Производот е достапен

Винсент Гачага претставува зачудувачки 20x20 злато украсено дрво, врамено со двојно матично wallидно уметничко дело, насловено како "Уметноста е пари ". Ова уметничко дело е печатење со отворено издание направено со рамка до wallид користејќи го методот Giclee, што обезбедува најдобар квалитет на печатење. Рамката до Wallидот внимателно набави висококвалитетна слика од издавачот за да произведе исклучителен финален производ. Рамката е впечатлива дво-инчна златна украсена рамка од дрво со двојно затемнување што совршено ги надополнува уметничките дела. Нашиот тим на искусни професионалци веднаш ќе започне да работи на вашата нарачка откако ќе се постави за да гарантира дека вашето уметничко дело е веднаш врамено и испратено до вас. Ние се гордееме што нудиме уметнички дела што се целосно направени во САД, и ние сме убедени дека вашата набавка ќе ги исполни вашите очекувања. Ние ја разбираме вредноста на инвестирање во уметнички дела и имаме за цел да обезбедиме супериорен производ што ќе го богатувате за наредните години. Ви благодариме што избравте рамка до Wallид за вашите уметнички потреби и со нетрпение очекуваме да ги надминеме вашите очекувања. Уметник : Гачага, Винсент. Наслов : Уметноста е пари. Рамка со големина : 20x20 инчи. Висококвалитетен уметнички печати врамени во златна украсна рамка од дрво со двојно матежување. Прилагодено печатено и врамено кога е купено. Вклучен комплет за виси за жица. Направено во САД и задоволството е загарантирано.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката