• Новак
Шепа Патрола ? Флип и Летаат Урнатините, 2-Во-Трансформирање На Возилото

Шепа Патрола ? Флип и Летаат Урнатините, 2-Во-Трансформирање На Возилото

Rating 
DEN 3.33

Достапност
Производот е достапен

Зумирајте на копно и издигнете низ воздухот со урнатини од превртување и летање! Ставете го ова возило 2 во1 во режим на булдожер и децата можат да се приклучат На Урнатините (вклучена слика) додека тој се трка за спасување! За авантури во воздухот, користете ја рачката за подигнување и трансформирање од булдожер во флаер! Откако вие и Урнатините ќе се лизгате низ воздухот, Користете ги фрлачите за да ослободите дискови и да уништите топки што преместуваат предмети и го спасуваат денот! Со храброст, пријателство и тимска работа секогаш на ум, авионот На Урнатините доаѓа со кука за спасување за да ги собере Кученцата во опасност и да ги подигне на безбедно! Соберете Скај, Чејс, Маршал и Урнатини за да формирате свој Тим за кученца! Одете директно во авантура со возилото за трансформација на флип и летање!СКУ : АДИБ076ВХМРЛ8 Флип и летај Урнатините ја оживуваат целата возбуда и авантура На Патролата На Шепите! Децата можат да се забавуваат со ова возило 2-во-1, трансформирајќи го од булдожер во млаз. Користете го вградениот фрлач на дискови и фрлач на топки за уништување за да им помогнете На Урнатините да излезат од незгодни ситуации во воздухот. Ако кученцето е заглавено, куката за спасување на Флип и летање е корисна. Користете го за да земете Младенчиња и да ги подигнете со авион на безбедно. Флип и летаат Урнатините е за деца на возраст од 3+. Соберете Скај, Маршал и Чејс за да соберете Своја Патрола за шепи во воздухот. Вклучува : 1 возило, 1 урнатините слика, 3 уништување топката фрлачи, 2 диск фрлачи.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката