• Новак
Дадарија Удобни Градници За Жени Градник Без Жица Долна Облека Едноделен Градник Секојдневни Градници За Долна Облека Виолетова Л, Жени

Дадарија Удобни Градници За Жени Градник Без Жица Долна Облека Едноделен Градник Секојдневни Градници За Долна Облека Виолетова

Rating 
DEN 2.67

Достапност
Производот е достапен

☛Женски Градник Без Жица Долна Облека Едноделен Градник Секојдневни Градници За Долна Облека Завршува. ━━━━━━━━━━ Добредојдовте Во Дадарија ━━━━━━━━━━. Е-маил : . КВАЛИТЕТНА ТКАЕНИНА-Нашиот кабриолет градник е изработен од висококвалитетен 80% најлон/20% спандекс со 58% најлон/27% вискоза/15% спандекс тантела. ПРАКТИЧНО НЕВИДЛИВО-длабоко деколте нема да се покаже под вашите врвови и фустани со низок крој. ПРЕКРАСЕН ДИЗАЈН-Предна цветна тантела и метален украс додаваат малку нешто посебно. БОИТЕ ја обезбедуваат најблиската и најбрзата локација на складиштето за вашиот пакет за враќање. Вовед Во услугата Се Фокусира На тестирање И развој на женски фустани, блузи, палта, јакни, кошули, костими за капење, бикини, долна облека, бебешки кукли, пижами, долна облека, комплети за пижами и друга облека. ●Топли Совети € Поради преклопување И транспорт, домашно носење костум можеби се очигледни брчки. По обработката, ефектот на сликата се уште може да се постигне. Измијте ги рацете со чиста вода, не избелувајте, не мијте со топла вода и закачете ја да се исуши. Дадарија во Рамките На Жената ние сме експерти за удобност со плус големина и тоа го правиме повеќе од 10 години. Тогаш не е изненадување што ние сме еден од брендовите што одат во индустријата за облека со плус големина за неверојатно вклопување и стил на момент. Нашата цел е да се осигураме дека секогаш се чувствувате одлично и изгледате добро во нашата удобна облека во сите бои што ги сакате.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката