• Новак
Новограц Камила Метал Крошна Кревет, Двојна Големина Рамка, Црна

Новограц Камила Метал Крошна Кревет, Двојна Големина Рамка, Црна

Rating 
DEN 2.00

Достапност
Производот е достапен

Креветот Со Метална Крошна Новограц Камила има дизајн што ќе направи да се чувствувате кралски. Деликатно дизајнираната метална рамка има гроздобер стил кој ќе додаде моментална софистицираност во вашата спална соба. Четирите столбови за крошна се среќаваат во средината за да создадат парче што ќе даде прекрасна изјава и ќе го надополни остатокот од вашата соба dé ® cor. Целосно металната рамка На Камила вклучува странични шини, дополнителни централни нозе и обезбедени летви за да се обезбеди стабилност и издржливост. Обезбедените метални летви, исто така, ја отстрануваат потребата да купите дополнителна пружина или подлога за кутија бидејќи нудат поддршка за душек и дишење за долготрајна удобност. Уште повеќе, основата на душекот е прилагодлива за да ви овозможи да ја конвертирате помеѓу дозвола од 6,5" и 11" во зависност од вас под потребите за складирање на креветот. Ова значи дека сега ќе имате место за чување на сезонската облека за која изгледа дека не можете да најдете простор. Достапен во повеќе бои, Креветот За Метална Крошна Новограц Камила се нуди Во Двојна, Целосна, кралица и кралска големина. Душек продаден одделно. Новограц Камила Метален Кревет Со Крошна, Рамка Со Двојна Големина, Црн Деликатно дизајниран метален кревет со крошна во гроздобер стил што ќе додаде кралска софистицираност во вашата спална соба. Силна метална рамка која вклучува странични шини, дополнителни централни нозе и обезбедени летви за да обезбеди стабилност и издржливост. Не е потребна дополнителна кутија пролет или основа. Прилагодлива висина на основата што се претвора помеѓу дозвола од 6,5" и 11" за да ги задоволи вашите потреби за складирање. Бродови во една кутија и брзо се собира. Достапно Во Двојна, Целосна, кралица и кралска големина. Понудени во црна или златна боја. 1-година ограничена гаранција. Димензии на производот : 76.5 "L x 40.5" W x 75 " H. ограничување На Тежината : 250 фунти. Нето тежина : 41 фунти. Димензии на испорака : 50 "L x 27"W x 3" H. Бруто тежина : 46 фунти.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката