• Новак
Прилагодлив Држач За Работна Површина, Алуминиумски држач За Прилагодување На Тешки Работи Со Степен На Ротација За Паметни Телефони, Таблети, iPads и Nintendo Switch-Сребро

Прилагодлив Држач За Работна Површина, Алуминиумски држач За Прилагодување На Тешки Работи Со Степен На Ротација За Паметни

Rating 
DEN 207.84

Достапност
Производот е достапен

Монтирајте Го Вашиот Паметен Телефон, i Pad или таблет на вашето биро или која било рамна површина дома со Прилагодлив Алуминиумски Држач. Тенок и лесен, оваа монтажа може да се преклопи за полесно складирање и лесен за носење при патување. Опремен со гумени и меки држачи против лизгање, обезбедува сигурно држење на вашиот уред. Способноста за ротација од 270 степени ви овозможува да го гледате вашиот уред во која било посакувана положба. Основата е опремена со гумени рачки што не се лизгаат за да бидете сигурни дека штандот останува на своето место. Додаден е точен исечок за вашиот кабел за полнење за одржување на уредна и заплеткана средина. Опремен со ротација од 270 степени за идеална позиција за гледање. Дизајнот со преклопување го олеснува складирањето на секое носење. Гумените влошки против лизгање држат држач и вашиот уред е прицврстен на место. Дизајниран со точен исечок за подобро управување со кабелот. Компатибилен Со Паметни Телефони, i Pads, Таблети, Nintendo Switch и други уреди од 4-12 инчи.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката