• Новак
Летен Заштеди Дозвола

Летен Заштеди Дозвола

Rating 
DEN 2.33

Достапност
Производот е достапен

Моден Кристал Рамни Единствени Чевли Женски Едноножни Чевли Обични Чевликарактеристики : 1.Висок квалитет, удобен и мек,Го Намалува стресот на зглобовите,го зајакнува и тонизира,го подобрува држењето на телото. 2. Обични чевли,чевли За Плажа, чевли за забави ,Нелизгачки, лесни, Лесно се носат За дишење Полетување! 3.Совет дизајн стилски, поглед, личност, имаме повеќе големини боја дизајн за вас и вашето семејство или љубовник или пријатели изберете. 4.Лесен чевел за одење,Удобен дизајн,мода и личност. 5.Погоден за одење на отворено,Забава,одмор,забава,работа,Свадба и други прилики, цврста и стилска боја. Пол : Женисоодветна Пригода : Лежерни Сцени : Надворешен Стил : Лежерна Текстура : Вештачка Текстура На кожен ѓон : Стил На Гумени Прсти : Висок Стил На Тркалезна Пета : 3,5 см/1,38"Метод На Затворање : Лизгање На Пакет : 1 Пар Чевли (Не Вклучувајќи Кутија За Чевли)Летен Заштеди! Женски Чевли,Рамни Сандали За Жени, Моден Кристал Рамни Единствени Чевли Женски Едноножни Чевли Обични Чевли Сребро. женски летни сандали; обувки за жени со ниска пета; летни чевли за жени; сандали за девојчиња; сандали за жени. Становите сандали со флексибилен надворешен ѓон се отпорни на лизгање и цврсти, обезбедувајќи стабилно подножје дури и на мазен и лизгав терен. Без разлика дали носите шорцеви, фармерки, Маици или слатки здолништа, едноставни сандали за да направите секоја едноставна облека да изгледа веднаш стилски. Лесно да ги носите за вашите секојдневни прошетки, Пешачење, забава, банкет, состаноци, свадба, во канцеларија, за обврски.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката