• Новак
Божиќ Дозвола

Божиќ Дозвола

Rating 
DEN 2.00

Достапност
Производот е достапен

Модни Жени Секојдневен Боја Еластична Лабава Панталони Директно Широк Нога Панталони Со џеб Моден дизајн, Нови, висок квалитет! Материјал : Полиестер, Спандекс Главна Боја : Како Што Покажува Сликата Стил : Модниот Секојдневен и моден дизајн ве прават попривлечни Одлично За секојдневно, Секојдневно, домашно носење или лежење наоколу или активности на отворено. Изработен е од материјали, чувство на Мека рака, нема никаква штета На кожата ве Молиме дозволете мала разлика од 1-3 см поради рачно мерење и мала варијација на бојата за различни поставки на екранот, ви благодариме за разбирањето! 1 инч = 2,54 См внимание plz : ве Молиме погледнете ја нашата табела со големини пред да купите, благодарам. Ви благодариме и убав ден! Пакетот вклучува : 1 ПАРЧИЊА Панталони Големина : И Големина. : Мал Струк : 72-102см/28,35-40,16 "Должина : 80см/31,50" Големина : М Големина. : Среден Струк : 78-108см/30,71-42,52 "Должина : 81см/31,89" Големина : Л Големина. : Голем Струк : 84-114см/33,07-44,88 "Должина : 82см/32,28" Големина : XL Големина. : Х-Голем Струк : 90-120см/35,43-47,24" Должина : 83см/32,68 " Големина : ХХЛ Големина. : ХХ-Голем Струк : 96-126см/37,80-49,61 "Должина : 84см/33,07" Големина : ХХХЛ Големина. : ХХХ-Голем Струк : 102-132см/40,16-51,97" Должина : 85см/33,46" Големина : ХХХХЛ Големина. : ХХХХ-Голем Струк : 108-138см/42,52-54,33" Должина : 86,5 см/34,06" Големина : ХХХХХЛ Големина. : ХХХХХ-Голем Струк : 114-144см/44,88-56,69 "Должина : 88см/34,65" Божиќен Клиренс! Женски женски Летни Секојдневни Панталони Со Права Нога Еластична Врвка Со Висок Струк Лабави Памучни Ленени Удобни Панталони Модни Цврсти Плисирани Палацо Панталони со Џебови. Материјал : удобен, лесен, дише и издржлив. Карактеристики : елегантни, со џебови, еластична половина, долги панталони. Повод : одмор, плажа, туризам, пешачење. Подарок : за мајка, сопруга, ќерка.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката