• Новак
Реал Училиште Девојки Училиште Униформа Рамен Фронт Низок Пораст Панталони, Големини 4 - & Плус

Реал Училиште Девојки Училиште Униформа Рамен Фронт Низок Пораст Панталони, Големини 4 - & Плус

Rating 
DEN 263.68

Достапност
Производот е достапен

Овие Вистински Училишни Девојки ' Рамни Предни Училишни Униформни Панталони со Низок Пораст се дизајнирани за удобност. Тие имаат затворање со копче и прилагодлив појас, како и јамки за појас за цврсто вклопување. Направени со памук и полиестерски диагон, тие исто така имаат меко чувство и лесно се носат. Предметите може да се чуваат во двата предни џебови и во задниот џеб. Овие рамни предни униформни панталони се координираат со разни поло или блузи за да направат комплетна облека одобрена од училиште. Тие се погодни и за различни други прилики. Реал Училиште Девојки Рамен Фронт Низок Пораст Панталони Училиште Униформа Одобрени : Рамен фронт, низок пораст униформа панталони. 60% памук, 40% полиестер. Прилагодлив појас. Копче-пред затворање. Два предни џебови. Заден џеб. Појас јамки. Достапни големини : 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14 и 16. Достапни бои : каки и морнарица.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката