• Новак
Вестин Платина Серија Овални Чекор Барови Одговара изберете: 2008-ТОЈОТА ТУНДРА, ТОЈОТА ТУНДРА КРУМА СР5

Вестин Платина Серија Овални Чекор Барови Одговара изберете: 2008-ТОЈОТА ТУНДРА, ТОЈОТА ТУНДРА КРУМА СР5

Rating 
DEN 3206.72

Достапност
Производот е достапен

4" Платина Должина Кабина Полиран Овална Цевка Чекор Барови (21-3250) Од Вестин, 1 Пар. Материјал : Нерѓосувачки Челик. Платина 4 "Овални Нерф Чекор Барови имаат поголем и посилен изглед и чувство од традиционалните 3 " чекори. Додадената јачина и пошироката област на чекори додаваат на довербата на корисниците. Вестин Платина Серија Овални Чекор Барови (Полиран) Одговара Изберете : 2008-2011 ТОЈОТА тундра 8 Цил 5.7 Л 2007,2012-2013,2016,2018,2020 ТОЈОТА ТУНДРА ЕКИПАЖОТ МАКС СР5 8 Цил 5.7 Л 2014-2015,2019 ТОЈОТА ТУНДРА ДВОЈНА КАБИНА СР/ср5 8 Цил 5,7 Л 2017 тојота тундра екипажот МАКС СР5/ЕКИПАЖОТ МАКС трд Про 8 ЦИЛ 5,7 Л 2021 ТОЈОТА ТУНДРА ДВОЈНА КАБИНА СР/СР5/ДВОЈНА КАБИНА ТРД ПРО 8 ЦИЛ 5,7 Л И ПОВЕЌЕ - ДОДАДЕТЕ ГО ВАШЕТО ВОЗИЛО ВО Нашиот Додаток За Вклопување ЗА ДА ПРОВЕРИТЕ.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката