• Новак
Трговска марка ликовна уметност Гроздобер кафе II платно уметност по боја пекарница бела мат, сребрена рамка

Трговска марка ликовна уметност Гроздобер кафе II платно уметност по боја пекарница бела мат, сребрена рамка

Rating 
DEN 3.33

Достапност
Производот е достапен

Подготвени за обесени презентации што се достапни во различни големини, трговска марка ликовна уметност „Гроздобер Кафе II“ платно уметност по пекара во боја, бела мат, сребрена рамка : уметник : пекара во боја. Предмет : Гроздобер. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката