• Новак
Мека Долна Облека За Жени Гаќи Отпорни На Истекување Со Висок Струк Долна Облека За Жени Памук Отпорен На Истекување Преку Ноќ Менструални Гаќички Гаќички

Мека Долна Облека За Жени Гаќи Отпорни На Истекување Со Висок Струк Долна Облека За Жени Памук Отпорен На Истекување Преку Ноќ

Rating 
DEN 1.33

Достапност
Производот е достапен

Информации за производот : . Сезона : Погоден За Пролет, Лето и Aut. Пол : Жени. Повод : Секојдневно, Секојдневно. Материјал : Памук. Тип На Шема : Цврст. Стил : Мода. Должина На Ракавот : Шорцеви. Одговара : Одговара на големината. Дебелина : Стандард. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Шорцеви Трета Љубов Комплет Долна Облека За Жени Врзива за Плус Големина Памучни Шорцеви За Момчиња Долна Облека за Жени 3x гаќички бикини Табела Со Врвки : . Големина : С Половината : 67-70см/26,38-27,56" : 87-91см/34,25-35,83"Големина : М Половината : 70-74см/27,56-29,13" : 92-96см/36,22-37,80"Големина : Л Половината : 75-78см/29,53-30,71" : 97-101см/38.19-39.76"големина : xl половината : 79-83см/31.10-32.68" : 102-106см/40.16-41.73"големина : xxl половината : 84-88см/33.07-34.65" : 107-111см/42.13-43.70"големина : xxxl половината : 89-93см/35.04-36.61" : 112-116см/44.09-45.67"големина : Ххххл половината : 94-98см/37.01-38.58" : 117-121см/46.06-47.64" 95% влакна, 5% спандекс 100 памучна долна облека жени плус големина гаќи чипка Без Линија гаќи за жени пакет 12 жени симпатична долна облека сорта пакет разбушавен гаќи жени. * [Подолго И Пошироко ] - Слојот отпорен на Истекување На Овие Дами Менструалните Гаќи Користат Поширок И Подолг Дизајн, Со Целосна Покриеност Од Напред Кон Назад, Правејќи Да се Чувствувате Порелаксирано и Поудобно За Време на Секојдневните Активности или Спиење. Гаќички За далечински Управувач Женски Бикини Долна Облека Памук Без Шоу Соодветна Долна Облека за Парови Женски Пакети За Долна Облека Момче Шорцеви Чипка Трим гаќи. · [Висококвалитетна Ткаенина]-95% Влакна, 5% Спандекс. Тие Имаат отпорен на Истекување Со Мешан Памук, Полиестерски Влакна и Водоотпорна Мембрана што Дише. Женски Памучни Гаќи Долна облека без Еластични Отвори За Нозе Памучна Долна Облека за Жени Беспрекорна Целосна Покриеност Женска Чипка Долна Облека Памучна Женска Долна Облека Дами Долна Облека Памучни Момчиња шорцеви. Материјал за миење раце Моите Неодамнешни Нарачки Гаќи Бикини За Жени Беспрекорни Без Мафини Врвни Гаќички За Жени Бонбони Долна Облека За Жени Чипка Танга Долна Облека за Жени плус Големина. [За Сите Жени] - Нашата Женска Менструална Долна Облека е Направена за Менструални Циклуси, Постпартално Крварење и Истекување на Мочниот Меур. Памучната Менструална Долна Облека На Оваа Жена Со Висок струк, Исто Така, може да Обезбеди Умерена Абдоминална Поддршка и Е Погодна за Постпартално Закрепнување. Тие Даваат Дополнителни За Избегнување На Срамни Дамки На Панталони Или Чаршафи И Ви Носат Удобност Дење И Ноќе. Дами Долна Облека Гаќи Памук Чипка Долна Облека За Жени Плус Големина Сет Долна Облека плус Големина 4x Памук Дами Долна Облека Гаќи Жени Памук Гаќи.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката