• Новак
dweb freeshippingfreereturns thu септември 11: AM PDT

dweb freeshippingfreereturns thu септември 11: AM PDT

Rating 
DEN 271.84

Достапност
Производот е достапен

Стакло од 24 унца Апотекарска тегла со стаклен капак Едноставен, елегантен стил за секој вселенски живот трајно стакло- нема да обои или апсорбира миризба за миење садови, безбедна за лесно чистење чисто стакло- без штетни хемикалии, кои не се безбедни од рерна.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката