• Новак
Прослава црвена точност Едноставно знаме Норвешка Норвешка точна големина Пропорционална боја Точна земја wallидна уметност виси таписерија дома украс за дневна с?

Прослава црвена точност Едноставно знаме Норвешка Норвешка точна големина Пропорционална боја Точна земја wallидна уметност

Rating 
DEN 207.84

Достапност
Производот е достапен

Материјал : Полиестерска ткаенина. Печатење : Користење на техника за сублимација на топлината за боја, долготрајни ефекти. Совршено за wallидни завеси, украси во студентски дом, фрлања на плажа, пикник ќебиња, ширење на кревети, капаци од софа или само избор на подароци. Материјал : Полиестерска ткаенина . Печатење : Користење на техника за сублимација на бојата на топлината, долготрајни ефекти . Совршени за wallидни висини, украси за домови, фрлања на плажа, ќебиња за пикник, ширење на кревети, капаци од софа или само избор на подароци.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката