• Новак
Женски џемпери трендовски без аспиратор лабава лабава долга ракав, врвови со џемпер со качулка со качулка

Женски џемпери трендовски без аспиратор лабава лабава долга ракав, врвови со џемпер со качулка со качулка

Rating 
DEN 2.67

Достапност
Производот е достапен

Сезона : Пролет, есен, зима. Пол : жени. Материјал : полиестер, спандекс. Декорација : Ништо. Тип на шема : Цврста боја. Стил : Фашон, џемпери за џемпери на Casutoncotton, женски дуксери, поставени жени, жени со женски качулка, топла јакна, женска табела : . Големина : S Bust : 110cm/43.31 '' Рамо : 50cm/19.69 '' Sleeve : 62cm/24.41 '' 'Должина : 68cm/26.77'Size : m Bust : 116cm/45.67' '' Reone : 51.5cm/20.28 '' Sleeve : : 63cm/24.80 '' Должина : 70cm/27.56''Size : L Bust : 122cm/48.03 '' 'Рамо : 53cm/20.87' 'ракав : 64cm/25.20' 'Должина : 72cm/28.35''Size : XL Bust : 128cm /50.39 '' Рамената : 54,5cm/21.46 '' ракав : 65cm/25.59 '' Должина : 74cm/29.13''Size : xxl биста : 134cm/52.76 '' 'Рамо : 56cm/22.05' 'ракав : 66cm/25.98' ' Должина : 76 см/29,92 '' 【Материјал】 Изработено е од материјали, доволно издржливо за вашето секојдневно носење!. 【Карактеристики】 Стилски и мода ве прават попривлечни. 【Повод】 : Погоден за работа, спорт и секојдневен живот во есен и зима.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката