• Новак
Слушалки за уво на увото на увото

Слушалки за уво на увото на увото

Rating 
DEN 0.33

Достапност
Производот е достапен

Со акцент на басот, нашите слушалки на Делукс Ронин ќе ги повлечат најсмешките тонови од вашата омилена музика. Уживајте во долга употреба во екстремна удобност со поставените, мрежни ленти и ротациони чаши. Слушалките за прекумерна уво на Ifrogz Earpolution Ronin Midnight се поврзуваат со вашите уреди преку кабел за да обезбедат квалитет на сигнал без загриженост додека слушате. Слушајте длабоки падови и еуфорични височини со фреквентен опсег на звук од 30 Hz-20 k Hz. Остриот изглед на над-глава ви овозможува удобно вклопување. Опкружната форма обезбедува оптимална удобност и изолација на бучава.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката