• Новак
Без граници на топлински топки на јуниори

Без граници на топлински топки на јуниори

Rating 
DEN 0.33

Достапност
Производот е достапен

Останете случајни, но сепак кул со ова, без граници, пресвртот на јуниорите го четкаше термичкиот врв! Одликувајќи се со изопачен грб со отворен детал, овој воздушен термички врв е совршен за носење со ладни фармерки и бели патики за без напор изглед на loveубовта. Материјал : 62% полиестер/35% рајон/3% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : пуловер. Ракави : Долго. Ockебови : Ништо. Карактеристики : плетено тело; Свиткувајте се со отворено детали. Термичкиот врв на јуниорите од без граници.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката