• Новак
Лејсихоп Мажи Плажа Чевли Кожни Сандали Лето Пешачење Сандала Спорт Секојдневен Удобен Затворен Прст Жолта 5.5

Лејсихоп Мажи Плажа Чевли Кожни Сандали Лето Пешачење Сандала Спорт Секојдневен Удобен Затворен Прст Жолта 5.5

Rating 
DEN 239.84

Достапност
Производот е достапен

Опис : Пол : Мажи, Маж, Малестил : Спортски Сандали, Сандали На Плажа, Рибарски Сандали, Атлетски Сандали, Водени Сандали, Кожни Сандали, Сандали За Пешачење, Секојдневни Чевли, Сандали Со Затворени Прсти Тип На Шема : Еднобојна, Потпора На Лакот Боја : Жолта, Сина, Црна, Каки (По Избор)Големина : САД 5.5, САД 6, САД 6.5, САД 7.5, САД 8, САД 8.5, Сад 9, Сад 9.5, Сад 10 (Следете Ја Табелата Со Големини За Да Изберете Ве Молиме)Горен Материјал : Материјал Од Кожен Ѓон : Тип На Гумена Пета : Израмнување : Магичен Тип На Тапети : Затворена Висина На Цевката : Ниска Сезона : Пролет, Лето, Fall, Зимски Прилики : Секојдневни, Дневни, Внатрешни, Надворешни, Спортски, ПРАЗНИЧНИ, ПЛАЖНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : 1. Атлетските Спортски Сандали на Отворено се изградени за крајна удобност, квалитетни материјали што се изградени да траат, заедно со дизајнот на потпората на лакот, така што вашите стапала и прсти се поддржани во текот на целиот ден.2. Дизајн против судир и Нелизгање : тркалезна гума со затворени прсти и против судир ја обезбедува вашата безбедност за време на активности на отворено. Заедно со надворешниот ѓон против лизгање гума, давајќи одлични перформанси за држење, лесно можете да го преминете грубиот пат.3. Овие спортски сандали имаат прилагодлив магичен ремен за лента што може слободно да се прилагоди за подобро да одговара на вашите стапала4. Кожни Горни Делови : Кожните горни делови лесно се чистат и одржуваат за да се продолжи животниот век на производот.5. Специјално дизајниран за Пешачење,Кампување,Пешачење,пешачење по патеките,носење на Плажа,риболов Со кајак и мноштво активности на отворено.Содржина на пакетот : 1 Пар Машки Сандали (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-2мм се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Заштитен Затворен Прст : сандалите за пешачење на Отворено имаат гумен дизајн против судир на прсти за да ја подобрат заштитата на палецот и да спречат оштетување на прстите предизвикано од удирање камења и да ја обезбедат вашата безбедност во активности на отворено. Прилагодлив Ремен : нашите спортски сандали имаат прилагодлив магичен ремен за грб и еластична врвка за чевли, лесен за прилагодување на затегнатоста за подобро вклопување. Сандали На плажа : Машките Сандали на плажа користат кожен вамп, што одговара на гумени ѓон материјали, што дише и е погодно за кожата. Оваа водоотпорна водена сандала има материјали за брзо сушење и е подготвена за авантура на отворено!. Гумен Ѓон што не Се Лизга : лесен, флексибилен и удобен кожен сандали гумен ѓон со одлична стабилност ќе ви обезбеди силни безбедносни перформанси. Повод : Совршен За возење, плажа, базен, градина, пешачење по патеки, качување или кампување, риболов, забавен парк и излети за кампување.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката