• Новак
Современа површина килим, дебела мароканска плочка, сива, крем во затворен тркач лесен за чистење

Современа површина килим, дебела мароканска плочка, сива, крем во затворен тркач лесен за чистење

Rating 
DEN 1.00

Достапност
Производот е достапен

Уживајте во луксузот на нозете со овој кадифен површина од мекото полипропилен предиво со поткрепа на јута за издржливост. Стилскиот марокански дизајн е богат додаток на кој било декор. Отпорна на дамки, лесна грижа и совршена за секое затворено поставување современа 2x10 подрачје, дебела (2'3 '' x 10 ') Мароканска плочка сива, крем во затворен тркач лесен за чистење. Добро одговара за ходникот, влезот, кал. Вакуум на поставување на висок куп за да се отстранат остатоците, водејќи сметка за да се избегнат расправиите на рабовите. Место чисто со вода, не бели. Ротирајте периодично за да го продолжите животот на вашата инвестиција. Машина направена во Турција. Направено со издржлив и избледен полипропилен. 100% поткрепа на јута што е природно изработен издржлив материјал. Прекрасен современ стил со примарна сива сенка и крем акценти. Отпорна на дамки, лесна грижа и совршена за какво било опкружување во затворен простор. Дете трајно и лесно се чисти со минимално пролевање. Вакуум на поставување на висок куп за да се отстранат остатоците, водејќи сметка за да се избегнат расправиите на рабовите. Место чисто со вода, не бели. Ротирајте периодично за да го продолжите животот на вашата инвестиција.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката