• Новак
Трговска марка ликовна уметност денес ќе биде прекрасна платно уметност од здраво ангел, бел мат, црна рамка

Трговска марка ликовна уметност денес ќе биде прекрасна платно уметност од здраво ангел, бел мат, црна рамка

Rating 
DEN 1071.84

Достапност
Производот е достапен

Подготвени да се претставиме со презентацијата што може да се претстави во разни големини на ликовната уметност „Денес ќе биде прекрасна“ платно уметност од здраво ангел, бела мат, црна рамка : уметник : здраво ангел. Тема : Текст. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката