• Новак
Аја жени широка ширина затворени пети Т-ленти пумпи со злато Rhinestones 12

Аја жени широка ширина затворени пети Т-ленти пумпи со злато Rhinestones 12

Rating 
DEN 607.84

Достапност
Производот е достапен

Цветни AYA жени дополнителна широка ширина Т-лента со затворен пети пумпа за фустани е софистицирана и удобна со прилагодлива тока за совршено прилагодено вклопување. Оваа дама 2,5 "Средна потпетица има отворен облик и синтетички горен дел. Неговата надворешна плоча е изработена од трајни и лесни гумени материјали за максимален зафат на површината за да ви даде поддршка во која било специјална партија. на широки стилови на ширина на нашата официјална веб -страница за малопродажба Fazpaz. Com. Пријавувањето е брзо и бесплатно, плус добијте инстант кредит за подароци од 20 американски долари, бесплатна испорака и размена, лесни приноси од 365 дена и приоритетна испорака на целата стока. ** За компанијата ** ** Меѓународна корпорација за обувки (Footwearus), лоцирана во Ферфилд NJу ерси, започна со производство и големо работење во 1977 година и оттогаш продолжи да снабдува квалитетни обувки по конкурентни цени на потрошувачите лоцирани низ целиот свет. Специјализирани за чевли со широка ширина, нашата разновидност на брендови за трговска марка ( 24 -часовна удобност, пеража, нејасни и цветни) станаа широко признати за квалитет, мода, удобност и достапност. Дополнителна широка ширина (Е) од Фазпаз. Синтетичка. Гума. 2,5 "средна потпетица. Затворена пети. Максимална влечна гума од излез.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката