• Новак
Тојела Автомобил Картичка Пакет Мобилен Телефон Случај Заградата Заштитен Капак Кајсија Iphone 11Pro

Тојела Автомобил Картичка Пакет Мобилен Телефон Случај Заградата Заштитен Капак Кајсија Iphone 11Pro

Rating 
DEN 0.33

Достапност
Производот е достапен

Преглед : Забелешки : производи од брендот Не-Apple, компатибилни со моделите На Iphoneспецификација : Големина : Нов Дизајн Сеопфатно Стаклено Куќиште за Iphone Xr,Материјал : PU+TPU+pvcfunction : Деловен Дизајн : Чиста Содржина на пакет во боја : 1 x телефон случај Тојела Автомобил Картичка Пакет Мобилен Телефон Заграда Заштитен Капак Кајсија Iphone 11 Pro.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката