• Новак
Америвуд Дома КАЛЕ Тв Конзола со Камин За Телевизори до 60

Америвуд Дома КАЛЕ Тв Конзола со Камин За Телевизори до 60

Rating 
DEN 3168.00

Достапност
Производот е достапен

Загрејте се и пријатно додека додавате релаксирачки амбиент во вашата семејна соба Со Американскиот Дом Еџвуд Тв Стојат со Камин. Штандот е изработен од ламиниран МДФ и честички за цврста, но лесна градба што нема да го скрши вашиот буџет. Завршена во топол кафеав ламинат од дрво, медиумската конзола обезбедува совршен дом за сите ваши аудио и видео компоненти и ќе поддржува ДО 60" ТЕЛЕВИЗОР СО рамен панел или 95 килограми. Класичните, чисти линии на Овој Држач за ТВ му овозможуваат беспрекорно да се прилагоди на секоја семејна просторија за да создаде ново ново централно парче. 4 отвора полици може да се одржи вашиот кабел кутија, ДВД плеер и игри системи. Отворениот концепт обезбедува соодветна циркулација на воздухот за компонентите и дупките за управување со жицата во задните панели ги одржуваат вашите жици организирани. Каминот 18 " се одликува со нашиот ексклузивен ИЗВОР НА светлина ПРЕДВОДЕНА Од Алтрафлама, обезбедувајќи реален пламен со мало одржување. Ложиштето ќе го извади студот од студениот зимски воздух со брзо загревање до 400 квадратни метри. фт. соба. Исто така, може да се користи во текот на целата година, што ќе ви овозможи да ја исклучите топлината, но сепак да уживате во атмосферата на громогласен оган. Каминот работи на стандарден штекер ОД 120 V и ЛЕД светлото може да се пофали со 50.000 часа живот за да можете да уживате во ефектот на пожар во годините што доаѓаат. Штандот се испраќа рамно до вашата врата и бара склопување при отворањето. Двајца возрасни се препорачуваат да се соберат и да се движат. Откако Ќе се состави, штандот се мери да биде 24,1"H x 58"W x 17,7"D. Amerivood Home Edgewood 65" ТВ Конзола со Камин за ТВ ДО 65" Опуштете се со вашиот нов електричен камин и знајте дека можете да го избегнете целото неуредно одржување за чистење што го добивате со камин што гори дрва. И безбеден и удобен, Инфрацрвениот електричен грејач Алтрафлам обезбедува тивка, нежна, енергетски ефикасна топлина која е еколошка и не испушта опасен јаглерод моноксид или емисии; загрева просторија до 400 квадратни метри. фт. и приклучоци во стандарден штекер ОД 120 V. Опремен со долготрајна ултра-светла ЛЕД технологија со реални трупци и пламен; ефектите на осветлување и пламен може да се користат со или без топлина. Современиот Стилизиран Штанд може ДА собере ТЕЛЕВИЗОР широк до 60" или 95 килограми. Секоја полица ќе собере 20 килограми. Собрани димензии : 24.1 "H x 58"W x 17.7" D. ложиштето доаѓа претходно собрано. Штандот бродови рамно до вашата врата и 2 возрасни се препорачува да се соберат и да се движат. Неговата издржлива градба е составена од ламинирани честички и МДФ.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката