• Новак
Кингстон Месинг КБ4638Б англиски гроздобер Када со Туш Славина, Четкани Никел

Кингстон Месинг КБ4638Б англиски гроздобер Када со Туш Славина, Четкани Никел

Rating 
DEN 0.67

Достапност
Производот е достапен

Почестете ја префинетоста на застарената традиционална Европска изработка со вкусните детали на оваа када и славина за туширање. Комплетно со вкрстена рачка што лесно се врти, чека оптимално искуство за капење. Уживајте во цврстата конструкција од месинг и врвната завршница со четкан никел за прицврстување што ќе трае со години. Вклучен е балансиран вентил под притисок за безбедност и заштита од случајни изгореници. Висококвалитетна Месинг Конструкција. Издржлив Кертриџ Без Миење. 7.0 ГПМ/26.5 ЛПМ Стапка На Проток На Вода на 80 ПСИ (Усогласеност СО ЦИК). Притисок Избалансиран Вентил. Стандардна 1/2 " Ips Врска. 5 " Пренасочувач Када Излив.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката