• Новак
Женски Летен Фустан Обичен Резервоар Без Ракави Лабава Течна Туника За Хеланки Кошули Со Блуза Со Дно Нагоре

Женски Летен Фустан Обичен Резервоар Без Ракави Лабава Течна Туника За Хеланки Кошули Со Блуза Со Дно Нагоре

Rating 
DEN 3.33

Достапност
Производот е достапен

Карактеристики : врв во Секојдневен стил, плисирани предни туники,дизајн на копчиња, Резервоар Без Ракави,течен долен раб,цветен дезен,женски летни врвови,облечени врвови за жени, врвови од туника за носење со хеланки. Материјал : 95% Полиестер + 5% спандекс, мек, удобен и еластичен,лесен, но не гледам преку. Машина За Перење, Нормални Рутини За Перење. Прилика : секојдневие, работа, одмор, патување и така натаму on.It совршен е за сите сезони. Исто така, стилот е многу ласкав за повеќето типови на тело. Појавување : Основни врвови,шик,лабаво вклопување и удобно,совршено лето, лесно се комбинира со фармерки, шорцеви, палто,јакна, слаби хеланки за суптилен изглед. Уникатен Стил : модерната цветна кошула хенли ја прави оваа лесна блуза безвременска мода што ве прави и шик и класичен. Преклопени на предната и задната страна за стилски дизајн, исто така, го кријат стомакот.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката