• Новак
Гасеница Тој Главата Само-заклучување Ореви, Цинк Позлатени Резервни

Гасеница Тој Главата Само-заклучување Ореви, Цинк Позлатени Резервни

Rating 
DEN 318.40

Достапност
Производот е достапен

СПЕЦИФИКАЦИИ Гасеница Хексадецимална Глава Самозаклучувачки Навртки, Цинк (3 K6060) 3 K-6060 Finish : Галванизиран Стврднат : Yes Nut Висина-2 : 0,45 Нишка : Стандардна Груба Нишка Теренот на Конецот : 16nut Ширина - 3 : 16 - Sepnum на цифри : Најлон Вметни Големина На Конец (инчи-нишки по инч) (инчи) : 3/8 - 16 Висина (Инчи) : 0,45 Квадрат За Поврзување (инч) : 9/16 МАТЕРИЈАЛ : тип на челик : Самозаклучувачки Хексадециматеријал Опис : Сае Одделение 8 Еквивалентно Обложување : галванизиран цинк (Спреј за Сол 96 ч) Тежина(Фунти) : 0,1 Должина(См) : 1,4 Ширина(См) : 1,4 длабочина(см) : 1,1 3к6060 Гасеница.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката