• Новак
Mnycxen Отстранлив Патент Извлекувач Костум Облека Јакна Палто Патент Извлекувач

Mnycxen Отстранлив Патент Извлекувач Костум Облека Јакна Палто Патент Извлекувач

Rating 
DEN 175.68

Достапност
Производот е достапен

Отстранлив Извлекувач На Патент Костум Облека Јакна Палто Патент Извлекувач Опис : Универзалниот извлекувач на Патент гарантира дека никогаш повеќе нема да се грижите за ненавремено пропаѓање на саканите модни парчиња!Доаѓа во две големини во црна боја, овој комплет за влечење патент е погоден за секоја ваша потреба. Овие фиксатори за патенти се едноставни за употреба, само лизнете ја сребрената кука низ патентот и прицврстете ја во пластичното влечење.ШИРОКА АПЛИКАЦИЈА. Нашиот Извлекувач на патент е во основа погоден за секакви работи со патенти.Како ранци, куфери, јакни, чанти, палта, спортска облека, долни јакни итн.ПРСТЕН ВО ФОРМА НА БУКВАТА У. Прстенот Во Форма На Буквата У на врвот може да ја отвори и затвори главата на патентот, што е потрајно и е идеална замена за оштетени или скршени патенти. Спецификација : Материјал : метална Боја : црна Големина : 2, 5Х1, 5см (0, 98Х0, 59инч) Вклучен Пакет : 1,2 Х Патент Известување За главата : поради разликата во светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите. Ве молиме дозволете некои разлики поради рачно мерење. Ви благодариме за вашето љубезно разбирање врвен квалитет алатка наменета за леснотија на користење. Совршен дизајн ја прави вашата секојдневна употреба поудобна. Изработен е од висококвалитетни материјали, издржлив за вашиот шопинг ден. Дајте им повеќе интереси и личност. Отстранлив Патент Извлекувач Костум Облека Јакна Палто Патент Извлекувач.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката