• Новак
Коњски Шмркање, Коњ Малку Флексибилен Споен Нерѓосувачки Челик Отпорен На ' Рѓа Спречува Корозија Лесна Инсталација За Коњски Трки

Коњски Шмркање, Коњ Малку Флексибилен Споен Нерѓосувачки Челик Отпорен На ' Рѓа Спречува Корозија Лесна Инсталација За Коњски

Rating 
DEN 463.84

Достапност
Производот е достапен

Коњски Шмркање, Коњ Малку Флексибилен Споен Нерѓосувачки Челик Отпорен На ' рѓа Спречува Корозија Лесна Инсталација За Коњски Трки Спецификација : Тип На Ставка : Материјал За Коњски Шмркање : Големина На Проширување На Производот Од нерѓосувачки Челик : Прибл. 275 х 75мм / 10,8 х 3применлива Големина На Устата На Коњот : Прибл. 125мм/4.9 Ингрос Тежина : Прибл. 234г/8.2 озус : за да спречите гризење на коњот Список На пакети : 1 х Коњска Шмркање Забелешка : Рачно мерење, ве молиме дозволете некои грешки. МАТЕРИЈАЛ ОД Нерѓосувачки ЧЕЛИК : коњската шмркање е изработена од врвен нерѓосувачки челик, отпорна на абење, спречува корозија, против ' рѓа, со работен век. ЛЕСЕН за ИНСТАЛИРАЊЕ : коњската шмркање е лесна за инсталирање и употреба, носејќи удобно искуство за користење на вашиот коњ. СИЛНА КОНТРОЛА : со помош на коњ од нерѓосувачки челик, коњите нема да каснат или да јадат храна што е штетна за нив, лесна за контрола.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката