• Новак
Многу Срна Голема Данска Кујна Пешкир

Многу Срна Голема Данска Кујна Пешкир

Rating 
DEN 335.84

Достапност
Производот е достапен

Кујна пешкир кој раса специфични Голем Данец уметнички дела. Оваа Кујнска Крпа е од колекцијата Богатства На Каролина Многу Кучиња. Помина времето кога имате украсни крпи што не ви е дозволено да ги користите. Овие крпи се изградени поинаку од повеќето кујнски крпи за садови. Предниот слој е направен од минки кадифен полиестер кој ќе ја држи бојата долго време. Уметничкото дело е обоено во крпа, а не само отпечатено одозгора. Користете го предниот дел на крпата за полирање стакларија до искра. Задниот дел на пешкирот е направен од 100% памучна јамка и е апсорбирачки дел од крпата. Користете го задниот дел од крпата за да го исушите шалтерот или садовите. Функционална уметност за вашата кујна која ќе трае и ќе го држи обликот на крпата. Кадифен велур кујнски пешкир е толку мек, толку кадифен, толку мазен вашите сетила ќе бидат преоптоварени. Стрижено полиестерско лице од микрофибер, се враќа на 100% памучни тери петелки . 2,3 килограми. по десетина. Рабовите се завршени со врзување. Машина за перење и сушење на тивок оган. Горната ткаенина станува уште помека многу помека по првото перење. Не Е потребно Пеглање. Оваа Кујнска Крпа е од Категоријата Производи На Кучиња На Каролин. Декоративни Крпи што можете да ги користите! Повеќенаменска декоративна кујнска крпа со кадифен полиестерски горен слој и памучен слој од јамка одоздола. Уметничкото дело на крпата е обоено во ткаенината, а кадифениот пешкир е широк приближно 15 инчи и 25 инчи во должина. Користете го мекиот слој на плух на горната страна на крпата за полирање садови и чаши до пенлива завршница. Откако ќе се измие крпата, ќе стане кадифен и помек на допир. Користете ја долната 100% памучна јамка бела ткаенина на дното за да ги исушите садовите и чашите. Пешкирот се увезува и печати во Соединетите држави. Горната ткаенина е топлина и ќе дојде испорачана во срамнети со земја. Откако пешкирот ќе се измие во вашата редовна машина за перење, пешкирот ќе биде кадифен, мек и многу помек на допир. Велики Дане подароци, Велики Дане колекционерски предмети.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката