• Новак
Нов Стандард Замена Патнички Странична Врата Огледало, Одговара 2008-Форд Бик

Нов Стандард Замена Патнички Странична Врата Огледало, Одговара 2008-Форд Бик

Rating 
DEN 905.12

Достапност
Производот е достапен

Со Сериозна И Непоколеблива Посветеност Да Им Обезбедиме На Клиентите Широк Спектар На Висококвалитетни Компоненти За Замена, Опрема и Делови за Поправка и Дополнување На Нивните Автомобили, Камиони и Други Возила, Ние Нудиме Нова Стандардна Замена На Страната На Патниците Рачно Огледало На Вратата, Стил На Преклопување. Тој е Дизајниран Да Го Замени Вашето Постоечко Огледало на Вратата. Тоа Одговара На Вашиот 2008-2009 Форд Бик. Проверете Дали одговара на Вашето Возило. Гаранција : 5 Години, Ограничена. Каи Нов Стандард Замена Патнички Странична Врата Огледало, Одговара 2008-2009 Форд Бик Foldaway Стил, Конвексни Стакло . Замена за директно Вклопување за Вашето Возило . Истата Форма Одговара и Функционира како ОЕ . Гаранција : 5 Години, Ограничена . Проверете Го Големиот Избор На Делови Достапни за Вашето Возило.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката