• Новак
Вермонт Американ-6-2 Дупчиња Мраз Моќ Малку

Вермонт Американ-6-2 Дупчиња Мраз Моќ Малку

Rating 
DEN 0.33

Достапност
Производот е достапен

За дупчење во дрво, метал и пластика. Секој челичен бит со голема брзина е стврднат и кален за долг животен век и високи перформанси во тешки апликации118 степен конфигурацијата на точката е идеална за апликации за дупчење за општа намена 3/8-Инчен намален стебло овозможува дупчење поголеми дупки со 3/8-Инчни вежби Icebit® Битовите За Напојување се Конструирани од Стврднат Челик за подолг Век На Траење И Отпорност на Абење На Врвот. Ребрестиот Врв Ја Зголемува Моќта На Зафаќање И Го Намалува Лизгањето. Универзален 1/4" Шестоаголник Со Жлеб За Напојување.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката