• Новак
нсендм Лесни Дуксери За Женски Женски Џемпер Усни Печатење Каузална Блуза Надвор Од Рамото Долг Ракав Лабав Пуловер Плус Големина Врвови Дуксери За Жени Лаберид

нсендм Лесни Дуксери За Женски Женски Џемпер Усни Печатење Каузална Блуза Надвор Од Рамото Долг Ракав Лабав Пуловер Плус Големина

Rating 
DEN 827.20

Достапност
Производот е достапен

Женски Дуксери Пуловер Со Патент За Жени Мода Тркалезен Врат Писмо Со Долги ракави Женска Големина На Дуксер Средна Сезона : Aut Зима Пол : Женски Повод : Дневен,Секојдневен Материјал : Полиестерстил : Лежерна должина на Ракавот : Целосна Јака : Дебелина на Јаката надолу : Стандардно Како Да се мие : Ладно Миење Раце,Закачување Или Суво На Линија што добивате : 1 Х Материјал За женски дуксер : Полиестер-Совршена Еластичност, удобна И Мека Текстура,Доволно Издржлива За Секојдневно Носење. Дизајн Стил : Женски Пуловер Мода Круг Вратот Со Долги ракави Писмо Шема Печатење Дуксер Секојдневен Блузи Кошула Блуза.Нашиот Дуксер Е Достапен Во Различни Големини И Бои, Можете Да Панталони Според Вашите Сопствени Преференции. Сите Натпревар : Ќе Добиете Комплименти Кога Ќе Ја Носите Оваа Кошула.Дуксерот Е Совршен За Носење Со Хеланки или Слаби Фармерки,џегинг, Фармерки или Панталони за Истегнување,чизми. Големини : Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини На Сликата Пред Да Нарачате.Нашата Големина Е Азиска Големина. Повод : Совршен Секојдневен Дуксер за Шопинг, Забава, Плажа,одмор,училиште,дом и Секаков Вид Тренинг или Секојдневна Употреба.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката