• Новак
Линум Дома Текстил Памук Украсени Бања Пешкир Во Собата, надвор-Бела

Линум Дома Текстил Памук Украсени Бања Пешкир Во Собата, надвор-Бела

Rating 
DEN 0.67

Достапност
Производот е достапен

Колекцијата На Пешкири Одaceјанска Чипка има елегантен мотив на кругови, извезен на границата на чипка од кремаста органза со искривен долен раб. Овие меки и луксузни крпи се направени од 100% врвен турски Памук и нудат трајна апсорпција и супериорна издржливост. Колекцијатаaceјанска Чипка ќе донесе софистицирана нота во вашиот декор за бања. Дизајните што ги правиме за оваа група се повеќе уметничко дело отколку обичниот концепт за крпи и понатаму секојдневна употреба Извонредно абсорбента и брзо сушење. Достапно во голем број прекрасни бои за крпи. Машинско перење ладно, Без белило, суво или суво чистење. Комплетот вклучува 1 крпа за капење (27" х 54")/1 крпа за раце (16" х 30")/1 крпа за перење (13" х 13"). Произведено Во Турција. Гордо Украсени ВО САД.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката