• Новак
Заштеда на дозвола

Заштеда на дозвола

Rating 
DEN 367.84

Достапност
Производот е достапен

Добредојдовте на берзата, се надевам дека имате добар шопинг! Women'sенски светло и тенок палто, три четвртина ракав печатено кардигандскрипција1.Материјал : Направено од високо квалитетен материјал, издржлив и погоден за секојдневно носење, изработено од мека ткаенина, полиестер, светлина и удобно, лесно да се облекувате или полетувате, удобно да се носи цел ден.2. Повод : Овој производ е совршен за секој ден, плажа, прошетка, забава, работа, секојдневно носење. "Што треба да носам денес " Дилема. Толку е случајно, можеби некои дополнителни корици! Оваа е достапна во најразлични цврсти бои за да одговараат на вашиот личен стил.3. Може да им се даде на пријателите, семејството, самите, итн., Тоа е најдобриот избор за подароци4. Измијте со ладна вода, големината нема да се промени многу, ако имате какви било прашања при изборот, добредојде на консултација5. Различни набудувачи ќе имаат мала разлика во бојата, ве молиме, немојте да ги разгледувате информациите : Сезона : Есен, Спрингерџенд : Femaleенкација : Дневно, Обичен, Спортски стил : Должина на слобода : Должина на три четвртини : Одговара на сизетичност : Стандард како да се мие : миење на рацете во ладно Содржина на вода, виси или Drypackage : 1 парче женска табела за кардиганизации (1inch = 2.172cm) : ➤ Голем број : S Bust : 96cm/37,80 '' Рамо : 45cm/17.72 '' ракав : 40cm/15,75 'должина : 66cm/25.98 ''. Size : M Bust : 102cm/40.16 '' Рамо : 46cm/18.11 '' ракав : 41cm/16.14 '' Должина : 67cm/26.38 ''. Size : L BUST : 108 CM/42.52 '' Рамо : 47cm/18.50 '' ракав : 42cm/16.54 '' Должина : 68cm/26.77 ''. Size : XL Bust : 116cm/45.67 '' Рамо : 48cm/18.90 '' ракав : 43cm/16.93 '' Должина : 69cm/27.17 ''. Size Size : XXL Bust : 124cm/48.82 '' Рамо : 49cm/19.29 '' ракав : 44cm/17.32 '' Должина : 70cm/27.56 ''. Size Size : xxxl Bust : 130cm/51.18 '' Рамо : 50cm/19.69 '' ракав : 45cm/17.72 '' Должина : 71cm/27.95 ''. Q кардиган џемпер; лесен летен кардиган; летен кардиган; џемпер кардиган жени; џемпер кардиган; жени кардигани; џемпер; бел кардиган за жени; женски кардиган џемпери; женски кардигани лесни; женски кардигани; долги кардигани за жени; отворен фронт кардиган за жени; Cardigan џемпери за жени лесна. Women'sенски, палто, кардиган, ракав со три четвртини, печатени. Lightенски светло и тенок палто, три четвртина ракав, печатен кардиган.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката