• Новак
3дроза Балони Со Виолетова Банер Среќен 15-Ти Роденден-Перница Случај, од

3дроза Балони Со Виолетова Банер Среќен 15-Ти Роденден-Перница Случај, од

Rating 
DEN 143.84

Достапност
Производот е достапен

Балони Со Виолетова Банер Среќен 15-Ти Роденден Случај За Перница е одличен начин да додадете прскање стил во секоја просторија. Уникатниот дизајн на оваа футрола за фрлање 16" х 16 " сигурно ќе ги сврти главите. Изработен од издржлив сатенски материјал со задно преклопување над затворањето. Слика отпечатена на едната страна. Машина за перење, ладна вода, без белило, свртете внатре кон надвор. Перница вметнете не се вклучени. Перница вметнете не се вклучени. Димензии : 16 "х 16" (квадрат). Изработен од издржлив сатенски материјал со преклопување на затворање, погоден за употреба во секоја просторија. Машина за перење-ладна вода. Слика од едната страна.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката