• Новак
Цветни Ленти Бебе Девојки Облека Во Собата Качулка Долги Ракави Блузи +Панталони Доаѓаат Дома Облека Во Собата

Цветни Ленти Бебе Девојки Облека Во Собата Качулка Долги Ракави Блузи +Панталони Доаѓаат Дома Облека Во Собата

Rating 
DEN 319.84

Достапност
Производот е достапен

Здраво! Добредојдовте во нашата продавница!Квалитетот е прв со најдобра услуга. клиентите се наши пријатели.Моден дизајн, 100% Сосема Нов, квалитетен!Материјал : Памучна Боја : Сива Големина : 70 80 90 100 (Видете ја табелата со големини за детали)Информации За Големината : 0-6 месеци Горна Должина : 31см Биста : 48см Должина На Ракавот : 20см Должина На Панталоните : 33см6-12месеци Горна Должина : 33см Биста : 51см Должина На Ракавот : 21см Должина На Панталоните : 36см12-18месеци Горна Должина : 35см Биста : 54см Должина На Ракавот : 23см Должина На Панталоните : 39см18-24месечна Врвна Должина : 37см Биста : 57см Должина на ракавот : 24см Должина На Панталоните : 41смима 2-3% разлика според рачното мерење.ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот.1 инч = 2,54 cmpleash забележете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот.Што Добивате : 1 х Маица + 1 х Панталони Меката ткаенина ќе направи вашето мало девојче да се чувствува удобно и нема да ја иритира трендовската кожа на вашето бебе. Должина На Ракавот : Долг Ракав . Долгите ракави и долгите панталони ќе му овозможат на вашето бебе да се чувствува топло и да не чувствува студ. Цветни печатени тимови е стилски и гроздобер.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката