• Новак
Црн Носорог Фрли Алуминиум РАБ BRHC 5X5. М-БЛК, 1680ХЧ-05127М71

Црн Носорог Фрли Алуминиум РАБ BRHC 5X5. М-БЛК, 1680ХЧ-05127М71

Rating 
DEN 2880.00

Достапност
Производот е достапен

Црните Тркала Од Носорог ве покриваат од улиците до надвор од патот Со Ротирачки фалсификувани тркала, вистински тркала со монистра, фалсификувани моноблок тркала и 1-парче фрлени тркала за камион, ТЕРЕНЕЦ, кросовер, комбе и ХИВ.Знаеме дека интензивно се грижите за вашето возило. Знаеме затоа што се чувствуваме исто. Ова е причината зошто ние сме во бесконечна потрага да произведеме тркала кои се полесни, посилни, со злобен добар изглед, па дури и повеќе карактеристични завршетоци. Мислиме дека го поставивме стандардот за тркала за камиони и ТЕРЕНЦИ. Мислиме дека ќе се согласите.Црните Тркала од Носорог се родени Од јужноафриканското наследство и е именувана по тврдиот И моќен Црн Носорог, Икона на Африканската грмушка. Од нашето основање, Црните Тркала За Носорог се страстни да го заштитат нашиот истоименик и да ги поддржат напорите за зачувување што ќе помогнат да се заштити носорогот од истребување. Црн Носорог Фрли АЛУМИНИУМСКИ Раб БРХХ 16Х8 5Х5, 0 М-БЛК-10ММ, 1680ХЧ-05127М71. 1680ХЧ-05127М71. 5х5, 0 шема на завртки. Материјал : Леано Алуминиум.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката