• Новак
Предна Прошетка Женски Тенкови Блузи Против Вратот Летни Маици Без Ракави Дами Обични Маици Сатенски Пуловер Кајсија М

Предна Прошетка Женски Тенкови Блузи Против Вратот Летни Маици Без Ракави Дами Обични Маици Сатенски Пуловер Кајсија М

Rating 
DEN 255.84

Достапност
Производот е достапен

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женска Кошула Без Ракави, Блуза Со Еднобојна Боја, Обични Врвови На Резервоарот За Вратот V, Тип На Сатенска Шема : Еднобојна, Сатенска, Ружа Боја : Сина, Темно Розова, Бела, Црна, Кајсија, Розово Злато, Армиска Зелена (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 95% Полиестер, 5% должина на Спандекс : Должина На Колкот : V Должина На Вратот : Без Ракави Сезона : Пролет, Лето, Fall, Зимски Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Улица, Плажа Карактеристики : 1. Материјал : оваа летна маица без ракави е главно изработена од полиестер и спандекс. Облеката е мека и удобна и дише поради нејзината лабава форма.2. Натпревар : овој резервоар за вратот v е секојдневен и лесно може да се носи со пар црни платнени панталони или фармерки.3. Дизајн : овој летен сатенски резервоар е едноставен, со еднобојно тело и избрзан за моден допир.4. Прилики : во топол летен ден, мек, лабав елек е модата. Лесно е за носење за патување, работа, забави, филмови, шопинг, плажа или вашиот дом.Содржина на пакетот : 1 х Женски Резервоари (Други Додатоци Не Се Вклучени) Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Женски Елек, Резервоар, Маици Блузи, Маица, Широка Маица, Летни Врвови Блуза, Летна Кошула, Основни Врвови. Материјал-95%Полиестер, 5%Спандекс. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн-Летните Врвови За Жени Имаат Секси Дизајн На Деколте На Вратот V, Блузи Без Ракави За Жени, Секојдневен Лабав Стил, Сатенски Резервоари, Свилени Маици, Блузи Со Еднобојни Бои, Слатки Маици за Облека за Плажа, Трендовски и Елегантен. Повод-Погоден За Секојдневен Секојдневен Изглед и Сите Прилики Особено За Училиште,канцеларија,забави,клубови и Состаноци.Ќе Добиете Комплименти Кога Ќе Го Носите Овој Резервоар. Натпревар-Симпатична Секси Дизајн Пар Совршено Со Вашите Панталони, Хеланки, Шорцеви, Јакни за Кул Секојдневен Изглед, Ве Прават Поубави и Модерни.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката