• Новак
Пију Жени Копче Надолу Ленена Кошула, Облечена Секојдневна Блуза Плус Големина Краток Ракав Долг Кошула Цветни Печати Слатки Кошули Лабави Туника Врвови

Пију Жени Копче Надолу Ленена Кошула, Облечена Секојдневна Блуза Плус Големина Краток Ракав Долг Кошула Цветни Печати Слатки

Rating 
DEN 415.84

Достапност
Производот е достапен

+ Инструкции за перење : Машина / Рачно Перење Во Ладна Вода, Закачете Или легнете рамно за да се исуши. памучни маици за жени ленена женска кошула плус големина бохо блузи опремени блузи за женски женски ленени туники најважен тренинг за жени памучна туника женска кошула газа блузи за жени секојдневни летни ленени фустани за жени дозвола женски врвови 100% памучни врвови за жени плус големина ленени врвови за жени женски најважни блузи полиестерски блузи за жени летни врвови со долги ракави за жени долги кошули со ракави за жени памучни кошули со копчиња за жени памучни маици со долги ракави за жени. женски летни врвови клиренс женски летни копчиња надолу кошула женски летни кошули и блузи лабави врвови со долги ракави за жени газа врвови женски врвови клиренс туника резервоари за женски женски блузи обични бели памучни врвови за жени ленени копчиња надолу женски најважни женски кошули лабави течни врвови за жени бели ленени врвови 100 ленена облека ленени врвови без ракави за жени униформни кошули за жени евтини кошули за жени бели ленени врвови за жени.(6-11 Работни Дена Испорака) ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе одговориме во 24 час! Ние користиме Азиски големини, можете да ги видите деталите за големината на сликите За споредба, Ќе Препорача Една Големина Нагоре. Големина : Мала, Средна, Голема, Х-Голема ,ХХ-Голема, ХХХ-Голема, ХХХХ-Голема, ХХХХ-Голема, ХХХХ-Голема. ●Најдобра Услуга : 30 Дена Безусловна Политика За Бесплатно Враќање. Без разлика дали во жешкото лето или во малку студената пролет и aut, нашите врвови од памучна и ленена серија се совршени за носење. Контактирајте не За Било Какви Проблеми.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката