• Новак
Женски Цветни Комбинезони Без Ракави Широки Панталони Долги Панталони Комбинезони

Женски Цветни Комбинезони Без Ракави Широки Панталони Долги Панталони Комбинезони

Rating 
DEN 399.84

Достапност
Производот е достапен

Женски Летен Комбинезон, Лист Цветен Принт Квадратен Врат Без Ракави Секојдневни Комбинезони со Џебови . Големина Шема : . Големина (см) . САД : 6 Должина : 132 Биста : 92 Половината : 96 Колкот : 120 . М САД : 8 Должина : 133 Биста : 96 Половината : 100 Колкот : 124 . Л САД : 10 Должина : 134 Биста : 100 Половината : 104 Колкот : 128 . XL САД : 12 Должина : 135 Биста : 104 Половината : 108 Колкот : 132 . 2 XL САД : 14 Должина : 136 Биста : 108 Половината : 112 Колкот : 136 . Големина (инч) . С САД : 6 Должина : 51.97 Биста : 36.22 Половината : 37.80 Колкот : 47.24 . М САД : 8 Должина : 52.36 Биста : 37.80 Половината : 39.37 Колкот : 48.82 . Л САД : 10 Должина : 52.76 Биста : 39.37 Половината : 40.94 Колкот : 50.39 . XL САД : 12 Должина : 53.15 Биста : 40.94 Половината : 42.52 Колкот : 51.97 . 2 XL САД : 14 Должина : 53.54 Биста : 42.52 Половината : 44.09 Колкот : 53.54 . Спецификација . Состојба : 100% Сосема Нов . Материјал : Памук и Лен . Боја : Беж/Темносина/Жолта . Шема : Лист, Цвет . Стил : Секојдневен и Модерен . Јака : Плоштад . Должина На Ракавот : Без Ракави . Големина : S/M/L/XL/XXL . Применлив Пол : Женски . Применлива Возраст : Возрасни . Применлива Пригода : Внатрешна И Надворешна . Содржина На Пакетот . 1 х Жени Ромпер . Пријателски Совети : . 1.Ве молиме љубезно дозволете разлика од 2-3% според рачното мерење. 2.Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот. (1 инч=2,54 см). 3.Поради осветлувањето и мониторите, постојат мали разлики помеѓу сликата и вистинската ставка.  . Ветување . Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. ПРИЈАТЕН МАТЕРИЈАЛ : памучна и ленена ткаенина, мека и пријателска за кожата, дише и мазна, удобна за носење, не е лесна за бледнеење. ПОПУЛАРЕН ДИЗАЈН : лист и цвет печатење плоштад-јака без ракави лабава комбинезон, со два џебови, повик и мода. ПЕТ ГОЛЕМИНИ : S/M/L/XL/XXL за жени од сите форми и форми. Ве молиме проверете ја нашата табела со големини пред да нарачате. ПРИМЕНЛИВА ПРИЛИКА : Лето, патување, шопинг, собирање пријатели, забави, патување за одмор, излегување, дома, секојдневен живот. ТРИ БОИ : Беж/темносина/жолта. Доколку производот има некакви проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката