• Новак
Голема Големина Женска Мода Рамни Единечни Плитки Чевли Лак Обични Единечни Чевли Женски Секојдневни Чевли

Голема Големина Женска Мода Рамни Единечни Плитки Чевли Лак Обични Единечни Чевли Женски Секојдневни Чевли

Rating 
DEN 0.33

Достапност
Производот е достапен

5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5 ЕУ : 37 ЦН : 240 Нога Должина : 24см/9.Стил на пети : Тркалезна глава[Карактеристики]Кружен Прст, Лизгање,Рамна, Еднобојна, Еластична лента за лесно лизгање и полетување, Гумен ѓон Што не се лизга. Погоден за одење на отворено,Забава,одмор,забава,работа,Свадба и други прилики, цврста и стилска боја.5 ЕУ : 36 ЦН : 235 Нога Должина : 23. Изработен е од висококвалитетни материјали, лесен и удобен.Женска Мода Единечни Чевли Со Големи Димензии Рамен Плиток Лак Обични Единечни Чевликарактеристики : Висина На Платформата : 1см/0,59"Пол : Жени Горен Материјал : обем На Мрежа : Ношо Петица Висока : 2см/0,79" ЗАБЕЛЕШКА : Различни Компјутери Ги Прикажуваат Боите Поинаку,Бојата на Вистинската Ставка Може Малку да Варира од Горенаведеното .Погодни Сцени : Отворено/Секојдневно/Забава/Работа/Слободно Време Висок Стил : Материјал За Рамен Ѓон : Пусол Материјал : Потсетник За Гумени Топли : Различни Стилови На Чевли, Ве Молиме Изберете Ја Големината Според Типот На Стапалото.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката