• Новак
Иопко Женска Јакна Есенски Тимови Цврсти Плус Дебели Топли Жени Со Качулка Со Качулка Со Големина На Ветроупорен Зимски Надворешен Женски Капут Женски Дуксери Сив

Иопко Женска Јакна Есенски Тимови Цврсти Плус Дебели Топли Жени Со Качулка Со Качулка Со Големина На Ветроупорен Зимски Надворешен

Rating 
DEN 0.33

Достапност
Производот е достапен

43 "Должина : 72см/28.00 "Должина : 76cm/29.21 "Должина : 74cm/29. Големина : XL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 38 Биста : 126cm/49.03 "Ракав : 60. Женски Блејзер женски руно јакна зимски палта за жени елек за жениrenchови палта за жени пуфер елек женски дуксер за жени јеапан јакна жени паѓаат облека за жени 2023 кардиган за жени кардиган џемпери за жени есенски јакни за жени 2023 кошули со долги ракави за жени боди за жени преголем дуксер за жени божиќен дуксер есенски џемпери за жени женски врвови мотоцикл јакна кархарт јакна фланелен јакна жени есенски џемпер есенски кошули жени есенски џемпери за жени трендовски есенски врвови за жени 2023 есенска облека есенски врвови за жени womenовско палто женски женски кардигани кардигани за жени пад кардиган.61 "Ракав : 61. Големина : 4 XL САД : 16 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 44 Биста : 138cm/54. Па дури и во зима, сепак изгледате зачудувачки!.88" Ракав : 58.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката