• Новак
Надворешни патки неограничено покритие на седиштето на спанде, кампови со моси дабови сечила

Надворешни патки неограничено покритие на седиштето на спанде, кампови со моси дабови сечила

Rating 
DEN 798.40

Достапност
Производот е достапен

SPG на отворено патки неограничен спандекс на седиштето на седиштето се карактеризира со камо за дабови лопати. SPG на отворено патки неограничено покритие на седиштето на спандекс, моси дабови лопати Камо : Апликација за лого. Signature Automotive Fit се развива за оптимално вклопување. Тешката ткаенина Спандекс се спротивставува на вода и нечистотија. Едно покритие на седиштето и потпирачот за глава по пакет за малопродажба.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката