• Новак
Liptone добијте го нијанса мини трио, најдобро трио

Liptone добијте го нијанса мини трио, најдобро трио

Rating 
DEN 2.33

Достапност
Производот е достапен

Нашите омилени нијанси на „Get It“ се сега со џеб, за да можете да го земете вашето омилено трио каде и да одите! Групирани во колекција од три наши најпродавани бои, нашите мини нијансани триоа не се само погодни за преземање на движење, туку и тие “, туку и тие-туку и тие Повторно, исто така, совршен начин да ја добиете нашата линија за нијанса и да ја пронајдете вашата нова боја на потпис. Нашите мини три-пријателски три-ти се формулирани како текстура слична на вода, што ги прави супер удобни на усните, додека исто така спакуваа удар кога станува збор за хидратација и исплата на бојата. Тонимоли Липтон добијте го Tint Mini Trio, 02 Најдобро трио.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката