• Новак
Чевли Мажи Модерни Апостолки Со Рамни Прсти Модни Сандали На Плажа

Чевли Мажи Модерни Апостолки Со Рамни Прсти Модни Сандали На Плажа

Rating 
DEN 239.84

Достапност
Производот е достапен

Големина : 39 САД : 7.5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5.5 ЕУ : 38 ЈП : 24.5 см ЦН : 245 Нога Должина : 24.5 см/9.65" Големина : 40 САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 6 ЕУ : 39 ЈП : 25.0 см ЦН : 250 Нога Должина : 25см/9.84" Големина : 41 САД : 8.5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 6.5 ЕУ : 40 ЈП : 25.5 см ЦН : 255 ДОЛЖИНА на СТАПАЛОТО : 25,5 СМ/10,04" ГОЛЕМИНА : 42 сад : 9 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 7 еу : 41 Јп : 26,0 см цн : 260 должина На стапалото : 26 СМ/10,24" ГОЛЕМИНА : 43 сад : 9,5 велика британија : 7,5 Еу : 42 јп : 26,5 см цн : 265 ДОЛЖИНА НА СТАПАЛОТО : 26,5 СМ/10,4" големина : 44 сад : 10 велика британија : 8 еу : 43 ЈП : 27.0 СМ ЦН : 270 должина НА стапалото : 27см/10.624" Мажи модерни апостолки со рамен прст рамни АПОСТОЛКИ ЗА флип НА плажа МОДНИ ФЛИП АПОСТОЛКИ за ПРСТИ САНДАЛИ : забелешка : ознаката ЗА ГОЛЕМИНА на Чевлите е кинеска големина. Ви предлагаме да ја изберете вистинската големина според должината на стапалатаќе бидете среќни да ги носите овие чевли, бидејќи меката влошка го поддржува секој ваш чекор. Дајте ви поинакво искуство ова лето.Апсорбирачки ѓон : лесен, одличен ефект на апсорпција. Тоа ви овозможува да одите непречено и да стоите со часови без да се чувствувате уморни или неурамнотежени. Можете да одите и на плажа.Кога ја носите оваа лесна анти-чевли, тоа ќе го направи вашето носење лесно и удобно и ќе ви обезбеди максимална поддршка и удобност.Нелизгачки, дише и удобни летни чевли.Горен Материјал : Материјал За Пвц Ѓон : Стил На Гумени Прсти : Висок Стил На Тркалезна Пета : Метод На Квадратно Затворање : Висока Пета Со Лизгање : 1,5 см/0,6"Висина На Платформата : 1,5 см/0,6" Ткаенината Е Удобна, Дише и Нелеплива, Што Е Посоодветно за сите Типови Стапала. Без разлика дали Се Движи По Патот На Дожд Или Игра Во Вода на Плажа, Тоа Ќе Биде Од Голема Корист. Удобен, Стилски И Лесен За Носење, Без Разлика Дали Е Во Пустината Или Морето, Шопинг Или Дома. Ваков Пар Влечки Ви Требаат Ова Лето. Флип Апостолки За Мажи. Машки Чевли, Машки Чевли. Сандали Мажи. Машки Сандали. Менс Флип Апостолки. Одликувајќи Се Со Стилски Изглед, Достапен Во Многу Бои.Производот Претрпе Строги Процедури за Производство, Строго Го Контролира преносливото и Дише. Зелена.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката